Home

Πολίτης αφρικανός Χορήγηση παναθηναϊκος ολυμπιακός φερετρο Συμβαίνω πάλι ιδιοκτησία λιώνω

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: Τα 10 πιο επεισοδιακά ντέρμπι - Από το ξύλινο  φέρετρο μέχρι τον ξυλοδαρμό του Ευθυμιάδη (vids) | Sportal.gr
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: Τα 10 πιο επεισοδιακά ντέρμπι - Από το ξύλινο φέρετρο μέχρι τον ξυλοδαρμό του Ευθυμιάδη (vids) | Sportal.gr

Παναθηναϊκός -Ολυμπιακός 35-63 στο 27΄: Οριστική διακοπή και πρωταθλητές  οι... | Αθλητικά Ειδήσεις
Παναθηναϊκός -Ολυμπιακός 35-63 στο 27΄: Οριστική διακοπή και πρωταθλητές οι... | Αθλητικά Ειδήσεις

Super League, Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 0-0: «Όρθιος» στο Φάληρο, διατήρησε  το +5! - Newsbomb - Ειδησεις - News
Super League, Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 0-0: «Όρθιος» στο Φάληρο, διατήρησε το +5! - Newsbomb - Ειδησεις - News

Super League: Τέσσερα ματς στη «σκιά» του Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός -  Newsbomb - Ειδησεις - News
Super League: Τέσσερα ματς στη «σκιά» του Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός - Newsbomb - Ειδησεις - News

Σαν σήμερα: Νίκη κόντρα στον Ολυμπιακό με σκορ 8-2 - ΠΑΟ ΠΑΝΤΟΥ - Νέα &  Ειδήσεις για τον Παναθηναϊκό
Σαν σήμερα: Νίκη κόντρα στον Ολυμπιακό με σκορ 8-2 - ΠΑΟ ΠΑΝΤΟΥ - Νέα & Ειδήσεις για τον Παναθηναϊκό

LIVE, Super League: Οι αγώνες της Κυριακής με Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός -  Newsbomb - Ειδησεις - News
LIVE, Super League: Οι αγώνες της Κυριακής με Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός - Newsbomb - Ειδησεις - News

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-1 - Με πέναλτι οι «πράσινοι» πήραν τον βαθμό της  ισοπαλίας στις καθυστερήσεις
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-1 - Με πέναλτι οι «πράσινοι» πήραν τον βαθμό της ισοπαλίας στις καθυστερήσεις

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Το πέναλτι προκάλεσε μεγάλη ένταση - Newsbomb -  Ειδησεις - News
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Το πέναλτι προκάλεσε μεγάλη ένταση - Newsbomb - Ειδησεις - News

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: Το +21 της βασικής πεντάδας, το ξεκλείδωμα του  Ντόρσεϊ και η αλλαγή στην άμυνα
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: Το +21 της βασικής πεντάδας, το ξεκλείδωμα του Ντόρσεϊ και η αλλαγή στην άμυνα

Ίβκοβιτς: Ο Ομπράντοβιτς κουβάλησε το φέρετρό του! - Μπάσκετ - Ευρώπη -  Ολυμπιακός Μπάσκετ - Παναθηναϊκός Μπάσκετ | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Ίβκοβιτς: Ο Ομπράντοβιτς κουβάλησε το φέρετρό του! - Μπάσκετ - Ευρώπη - Ολυμπιακός Μπάσκετ - Παναθηναϊκός Μπάσκετ | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Παναθηναϊκός: ''Υπεύθυνος ο Ολυμπιακός!'' - Όλα Πράσινα

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 8-2 - Αφιέρωμα - Σαν Σήμερα .gr

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός: «Κάνατε αίσχη, αποφασίσατε για τον νικητή» -  Έξαλλοι στο «τριφύλλι» - Newsbomb - Ειδησεις - News
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός: «Κάνατε αίσχη, αποφασίσατε για τον νικητή» - Έξαλλοι στο «τριφύλλι» - Newsbomb - Ειδησεις - News

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός 71-95: «Ερυθρόλευκο» το ντέρμπι του ΟΑΚΑ -  Newsbomb - Ειδησεις - News
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός 71-95: «Ερυθρόλευκο» το ντέρμπι του ΟΑΚΑ - Newsbomb - Ειδησεις - News

Μεξικό: Νεκρός ποδοσφαιριστής «σκόραρε» με το... φέρετρο! (vid) - Fosonline

Super League: Παναθηναϊκός – ΑΕΚ, Ολυμπιακός – Βόλος, ώρες, κανάλια των  αγώνων της 4ης αγωνιστικής
Super League: Παναθηναϊκός – ΑΕΚ, Ολυμπιακός – Βόλος, ώρες, κανάλια των αγώνων της 4ης αγωνιστικής

Κηδεία Νταή: Με σημαία του Ολυμπιακού το φέρετρο! Στεφάνι και από την ΚΑΕ  Παναθηναϊκός (pics)
Κηδεία Νταή: Με σημαία του Ολυμπιακού το φέρετρο! Στεφάνι και από την ΚΑΕ Παναθηναϊκός (pics)

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: Οριστική διακοπή στον 4ο τελικό - Ρίψη... |  Αθλητικά Ειδήσεις
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός: Οριστική διακοπή στον 4ο τελικό - Ρίψη... | Αθλητικά Ειδήσεις

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός: Πιθανή αναβολή του 4ου τελικού, λόγω του  τριήμερου... | Αθλητικά Ειδήσεις
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός: Πιθανή αναβολή του 4ου τελικού, λόγω του τριήμερου... | Αθλητικά Ειδήσεις

Το πρώτο ντέρμπι μεταξύ ΠΑΟ και ΟΣΦΠ. Έληξε 8-2 και οι φίλαθλοι  συγκρούστηκαν. Η επόμενη χρονιά ήταν του Ολυμπιακού - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Το πρώτο ντέρμπι μεταξύ ΠΑΟ και ΟΣΦΠ. Έληξε 8-2 και οι φίλαθλοι συγκρούστηκαν. Η επόμενη χρονιά ήταν του Ολυμπιακού - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Παναθηναϊκός: Μετά το φέρετρο, για οτιδήποτε συμβεί υπεύθυνος ο Ολυμπιακός!

Βίντεο: Άγνωστοι άφησαν φέρετρο στη είσοδο του ΣΚΑΪ!

Σαν Σήμερα: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 8-2 (videos+photos) - Onsports.gr